Fethiye-Ölüdeniz Dalış Turları - Deneme Dalış Fiyatları 2022

Dalış

Muğla / Fethiye / Ölüdeniz Adres: Ölüdeniz, Belcekız Tatilköyü, 227. Sk., 48340 Fethiye/Muğla

Aktivite Süresi: 3,5 saat

Ücretsiz İptal Süresi: 24 saat

Ölüdeniz’de yapılacak olan dalışı ,  11:00 ve 14:30  olarak günde 2 defa yapıyoruz. Hareket saatinden yarım saat önce , bilgilendirme için  teknemizde olmalısınız.  Teknemiz Kısa bir tekne yolculuğu ile dalış yapacağımız noktaya varana kadar Profesyonel ve işinde uzman eğitmenlerimiz sizleri gruplara ayırarak ekipmanların nasıl kullanılacağı, su altı ve su üzerinde nasıl iletişim kurulacağı, işaretler ve su altı dünyası ile ilgili yaklaşık 20 dakika yüz yüze kısa bir eğitim verecektir. Dalış noktasına vardığımızda dalış asistanlarımız malzemelerinizi hazırlıyor sizlerin kuşanıp suya girmenize yardımcı oluyor. Suda sizleri bekleyen eğitmenlerimiz ile birebir yapacağınız yaklaşık yarım saatlik bir mavi macera :) Dalışlar esnasında eğitmenlerimiz bu muhteşem maceralarınızı ölümsüzleştirmek için sualtında sizlerin fotoğraf ve videolarınızı çekiyor. (Lütfen hazırlık aşamasından önce fotoğraf istediğinizi eğitmen veya asistanlara iletin.) Diğer misafirlerimizin de dalışlarının bitmesi ile teknemiz limana doğru dönüş yolluna başlar. Sualtı fotoğraf ve videolarınızı bu süre zarfında izleyip satın alabilirsiniz.

 

 

Program

-- Yüzme bilmeyen insanlar dalış yapabilirler

--14 yaş altı çocuklar, hamileler, astım vb. gibi hastalıkları olanlar, panik atak hastaları, ve kalp rahatsızlıkları olanlar dalış yapamazlar.

-- Dalış yapmayan ama tekneye çıkıp yüzmek, güneşlenmek isteyen misafrlerimiz NonDiver turu olarak tura katılabilirler.

--deneme dalışından keyif alan ve bu sporu devam etirmek isteyen dalıcılarımız kurs ve eğitimler için bizimle iletişime geçin.

--öğle yemeği, sigortalar ve ekipmanlar tur ücretine dahildir. 

--Fotoğraf ve videolar ekstradır.

 

Fiyatlar

5 Nisan 2022 - 31 Ekim 2022

400

Yorumlar

Paylaş:

İlginizi Çekebilir

Dünyaca ünlü Babadağdan Ölüdeniz Plajı manzarasına yamaç paraşütü deneyimi sizi bekliyor. Yamaç paraşütü fiyatları 2022, ölüdeniz yamaç paraşütü, online rez. Extreme Aktiviteler Ölüdeniz

Yamaç Paraşütü

Muğla / Fethiye / Ölüdeniz

2 Saat

  • Fiyat 2430
Sürat Teknesi... speedboat , speedbot , hız teknesi , özel bot Gizli Koyları Keşif Ölüdeniz

Sürat Teknesi

/ / Ölüdeniz

İsteğe Bağlı Değişir

  • Fiyat 950
Dalyan Turu... Dalyan Turu Fethiye/Merkez

Dalyan Turu

/ / Fethiye/Merkez

  • Fiyat 550
Efes Antik Kenti... Tarihi Keşfet İzmir-Efes

Efes Antik Kenti

/ / İzmir-Efes

  • Fiyat 800