Fethiye Jeep Safari - Saklıkent Kanyonu, Çamur Banyosu 2022

Jeep Safari

Muğla / Fethiye / Fethiye Adres:

Aktivite Süresi: 8 hours

Ücretsiz İptal Süresi: 24 saat

Fethiye Jeep Safari Turu sabah 08:00 saatlerinde başlayıp akşam 17:30 da son bulur ve tam günlük bir aktivitedir.  Bölgedeki turlar Nisan ayında başlayıp Ekim ayı sonuna kadar devam ederken Fethiye Jeep Safari fiyatları tam günlük bir aktivite için oldukça caziptir.  Jeep Safari Turumuz kahvaltının ardından 8:30'da siz değerli konuklarımızın otellerinden alınmasıyla başlar ve 6 ayrı noktayı ziyaret etmek üzere yola çıkılır.  Yolculuk için rahat kıyafetler tercih edilir.  Çünkü çıkabilecek bir su savaşı sonrası ansızın kendinizi ıslak bulabilirsiniz.

ROTA:

 

1. TLOS ANTİK KENTİ :  Yaklaşık olarak 4000 senelik bir geçmişe sahip olan Antik Kent 4 ayrı imparatorluğun izlerini taşımaktadır ve bu antik şehirde birçok kaya mezarı, kilise, roma hamamı, antik tiyatro ve Osmanlı kalesi görmeniz mümkündür. Likya, Roma, Bizans ve Osmanlı devletlerinden izler taşıyan bu antik kentte vereceğimiz bir fotoğraf molasının ardından turumuz devam etmektedir.

2. YAKAPARK :  Akdağlardan eriyen karların oluşturduğu yeraltı kaynaklarıyla beslenen buz gibi suların aktığı Yakapark Doğa Parkı olarak bilinen bölge doğasıyla sizi kendine hayran bırakacaktır.  Sular o kadar soğuktur ki içerisinde bir süre kalabilen misafirlerimize küçük ödüller verilmektedir.  Yeşilliği ve doğasıyla fotoğraf doyamayacağınız bir noktadır. Alabalıkların yetiştirildiği restoranlar mevcuttur. 

3. SAKLIKENT KANYONU :  Saklıkent durağımız aynı zamanda öğle yemeğinin yeneceği bölgedir.  Buz gibi akan suyun kenarında birçok çeşitte meze, tavuk veya balık ve vejetaryen besinlerin bulunduğu menülerimiz mevcuttur. Avrupa’nın ikinci büyük kanyonu olan Saklıkent'te yemek sonrası 45 dakikalık bir kanyon yürüyüşü yapma imkanımız vardır.  Aktivite olarak ise 60m yükseklikten atlayabileceğiniz Bangee Jumping, 3 ayrı parkurda Zipp Line ve Rafting bulunmaktadır. 

4. ÇAMUR BANYOSU :  Yağışlar ve akarsular sayesinde toplanan yüksek mineralli ve kokusuz çamur nehir kenarında doğal bir havuz meydana getirir. Çamurun vücuda sürülüp 10-15 dk beklenip yıkandıktan sonra vücudunuzdaki ölü deriler giderken son derece sağlıklı ve pürüzsüz bir tene sahip olursunuz. 

5. XHANTHOS :  Xhanthos Likya’nın başkenti olup aynı zamanda en büyük kentidir. Tarihi değerler ile birlikte fotoğraf çekilme imkânı bulunan bölgede kısa bir mola verilmektedir. 

 

Program

Fethiye Jeep Safari Tur Planı

08:00  Kahvaltı Saati

08:30  Otelden Jipler ile alınış

10:00  Yakapark ziyareti

11:30  Saklıkent ziyareti 

12:30  Öğlen yemeği / İsteğe göre Zipline + Rafting

15:00  Çamur banyosu

16:30  Xhanthos Antik Kent Ziyareti

17:30  Otele dönüş

 

Fiyatlar

5 Nisan 2022 - 31 Ekim 2022

350

Yorumlar

Paylaş:

İlginizi Çekebilir

Fethiye Jeep Safari Turu ile Saklıkent Kanyonu, Rafting, Antik kentler ve Çamur banyosunun tadını çıkarın Jeep safari fethiye fiyatları 2022 Fethiyeyi keşfet Fethiye/Merkez

Jeep Safari

Muğla / Fethiye / Fethiye/Merkez

8 hours

  • Fiyat 350
Fethiye- Ölüdenizin masmavi koylarını standup paddle ile keşfet, su sporları, paddle board kiralama fiyatları, Ölüdeniz su sporları aktiviteleri 2022. Mavilikleri Keşfet Ölüdeniz

Stand Up Paddle

Muğla / Fethiye / Ölüdeniz

  • Fiyat 150
Fethiye- Ölüdeniz koylarında özel tekne turları fiyatları ve günlük tekne turu fiyatları için bizimle iletişime geçebilir, online rezervasyon yapabilirsiniz. Fethiye 12 Adalar Tekne Turu Fethiye/Merkez

Fethiye 12 Adalar Tekne Turu

Muğla / Fethiye / Fethiye/Merkez

10.00 - 18.00 saatleri arası

  • Fiyat 350
Efes Antik Kenti... Tarihi Keşfet İzmir-Efes

Efes Antik Kenti

/ / İzmir-Efes

  • Fiyat 800